TELLIMINE JA TARNEAEG

TTM ostukeskkonnas on võimalik valida erinevate transpordiviiside vahel. Juhul kui olete tellimusse lisanud erineva tarneajaga tooteid, arvestatakse kauba eeldatav kättesaamise aeg kõige pikema tarneajaga toote järgi. Kauba tarneaeg on märgitud veebilehel olevas tootekirjelduses ning müügilepingu kinnituses. Mitte laos olevate toodete tarneajaks võib kujuneda kuni 45 kalendripäeva alates tellimuse esitamise hetkest.

TRANSPORDIVIISI MAKSUMUS

Transpordiviisi maksumust näed ostukorvis enne müügilepingu sõlmimist. Transpordiviisi maksumuse arvestamisel võetakse arvesse ka ostukorvis olevate kaupade kaalu ja mahtu. Transporditasu arvutatakse ostukorvipõhiselt (s.t ühekordne tasu ühelt TTM’ilt ostetud ühele aadressile toimetatava kauba pealt).

KAUBA VASTUVÕTMINE JA RIKUTUD PAKEND/KAUP

Kauba vastuvõtmisel on ostja kohustatud kontrollima kauba seisukorda ja TTM’i võimalikest pakendi ja kauba vigastustest kauba vastuvõtmisel viivitamatult teavitama. Vigastuste ilmnemisel tuleks need koheselt põhjaliku fotojäädvustuse läbi fikseerida.

TRANSPORT EESTISISESELT JA VÄLISMAALE

Kaupade transport on võimalik kõikjal Eesti piires. Postitame ka väljapoole Eestit, kuid kaupade transpordis välismaale ning sellega kaasneda võivate lisatasude osas tuleb TTM’iga eelnevalt eraldi kokku leppida.

TRANSPORDIVIISID:
  • Itella SmartPosti pakiautomaat
  • Itella Kulleriga koju
  • Ise järgi
PAKIAUTOMAAT

Pakiautomaadid on iseteeninduslikud pakkide kättesaamise kohad, mis asuvad peamiselt suuremates kaubanduskeskustes või nende lähedal. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 60×36×60 cm. Kulleteenusel lisandub veel ka mõõt 60x60x120 cm ja kuni 35 kg. Paki saabumise kohta saadab teenusepakkuja kliendile SMS-i teel teavituse ning uksekoodi. Uksekood tuleb sisestada pakiautomaadi ekraanilt ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ja klient saab kauba kätte.

KULLERIGA KOJU

Valides “Kuller”, tuuakse tellitud kaup kohale Sinu poolt märgitud aadressil asuva hoone välisukseni. Kui tellimusega seotud kaup pakitud on, võtab kuller Sinuga ühendust ning lepib kokku täpse kohaletoimetamise aja.

ISE JÄRGI

Valides transpordiviisiks “Ise järgi” on võimalik tulla tellimusele järgi meie kontorisse, aadressile Peterburi tee 2. Kaubale võib tulla järgi kohe, kui oleme Sulle saatnud SMSi sisuga, et Sinu tellimus on komplekteeritud.