Inspired by Lemons sai alguse ühe kodu rajamisest ja sisustamisest ning selle kõrvale hobi korras loodud samanimelisest Instagrami lehest. Kõik, mida seal näitan ja millest kirjutan on minu seest tulev isiklik nägemus ilma igasuguse professionaalse taustata.

Ma olen veendumuses, et kodukujunduses reegleid ei ole sest maitsed on ju tõesti erinevad ja ilu on ainult vaataja silmades. Peamine on ennast oma loodud keskkonnas super hästi tunda ning luua enda ümber just see, mida sa päriselt armastad!

Mina armastan interjööris kulda, mida rohkem seda parem ja mida veel rohkem seda veel parem. Detaile otsides olen veetnud väga palju aega ja käinud läbi tohutult palju kaupluseid ja e-poode nii Eestis kui välismaal, sest mitte miski ei ole täielik ilma kuldse aksessuaarita. Kuldne sobib absoluutselt iga värvitooniga, lisab ruumi sära, valgust ja rahulikkust.

Siia, Inspired by Lemons e-poodi, olen kogunud oma kulda väärt leiud, kõik see kuld ühe katuse alla, et pakkuda Teile kõige kuldsemat valikut Eestis. Valin tooteid hoolikalt ja olen pidevalt uute otsingul sest kõik, absoluutselt kõik peitub detailides, kuldsetes detailides!

Väikeste aksessuaaridega saab kodu suurelt muuta ja väikestel muudatustel on nii suur mõju!

Südamest tänan, et olete minuga!